Aktualitet

Bukë me sallam me vete. Ja si delegatët e FSHF-së ushqehen në futbollin shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:00 - 02/12/15 |
b.f

Nëse në Kategorinë Superiore të futbollit shqiptar xhepi ta lejon të shijosh edhe një drekë apo darkë të shijshme para ose pas ndeshjes, jo domosdoshmërisht të njëjta kushtet gëzojnë edhe delegatët në katëgoritë më të ulëta, të cilët edhe pse të veshur me kostum dhe kollare, duhet të marrin me vete bukën nga shtëpia. Sikundër i ndodh edhe këtij delegati i cili është kapur në fushën e sportit të Skraparit duke shijuar plot kënaqësi bukën e përgatitur në shtëpi.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas