Bota

Boris Johnson në pritje të fëmijës së dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 31/07/21 |
Opi Nion

Carrie dhe Boris Johnson janë në pritje të një fëmije të dytë, më shumë se një vit pas ardhjes në jetë të djalit dhe pak muaj pas një aborti që i lëndoi të dy.

Gruaja 33-vjeçare e kryeministrit britanik e njoftoi lajmin në Instagram, duke thënë se priste të kishte një fëmijë këtë Krishtlindje.

Ajo shkroi se, ndërsa ndihej e  bekuar që ishte përsëri shtatzënë, njëkohësisht ishte dhe tepër nervoze. Djali i çiftit Johnson, i quajttur Wilfred erdhi në jetë në Prill të vitit 2020./Opinion.al

Pas