InstaBIZ

Bleona e treta në Billboard


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:21 - 25/11/15 |
root

Ajo e na kishte bërë me dije se kënga e saj, “Take You Over”, do të kthehej në hit dhe mesa duket paska patur të drejtë.

Kënga e re Bleona Qeretit, e cila për herë të parë është promovuar në studion e Opinion renditet e treta në Billboard. Linku i mëposhtëm ua dëshmon këtë fakt.

http://www.billboard.com/charts/dance-club-play-songs

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas