InstaBIZ

“Bihter” dhe “Behlul” sërish bashkë në një serial?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:09 - 29/08/19 |
xhu lia

Aktorët e njohur turq Beren Saat dhe Kivanç Tatlitug kanë rrëmbyer zemrat e shikuesve në shumë vende të botës përfshirë edhe në Shqipëri me telenovelën “Dashuri e Ndaluar”.

Por këto ditë në mediat turke po qarkullojnë aludime se dyshja e njohur mund të rikthehet sërish në një serial bashkë, e këtë herë në një serial në “Netflix”.

Pas aktorit të njohur Çagatay Ulusoy (Sarp tek telenovela “Të Infiltruarit”) janë pikërisht Saat dhe Tatlitug që do të jenë protagonistët e një sëriali për të cilin ende nuk ka detaje të tjera.

Megjithatë asnjëri prej tyre ende nuk e ka konfirmuar apo mohuar këtë lajm./Opinion.al/

Pas