Aktualitet

Berisha nxjerr video, pamje “në arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 31/05/16 |
b.f

Që të vërtetojë se fotot që ai publikon janë nga Shqipëria, ish-kryeministri Sali Berisha këtë herë ka nxjerrë një video për t’ju përgjigjur deklaratave të Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i akuzuar nga demokrati se po lejon mbjelljen e arave me kanabis në të gjithë vendin.

“Me poshte nje video nga arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit ne luginen Luftinjes! sb”, shkruan ish-kryeministri në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas