Aktualitet

Arrestohet 21-vjeçari që aksidentoi tre gra, njëra ndërroi jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 01/09/20 |
Al Do

Shërbimet e Policisë së Kavajës kanë arrestuar një 21 vjeçar i cili aksidentoi ditën e djeshme tre shtetase, një nga të cilat humbi jetën.

Policia njofton se J.L, aksidentoi 3 shtetase të cilat po qëndronin jashtë mjetit, pas një incidenti rrugor që kishte ndodhur pak minuta më parë.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën në spital shtetasja E. D., 48 vjeçe, si dhe janë dëmtuar shtetaset M. D. dhe Sh. D., të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në njoftimin e policisë thuhet gjithashtu se është bërë edhe ndalimi i një shtetasi të shpallur në kërkim për veprën penale “Dhuna në familje”.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasit B. R., 30 vjeç. /Opinion.al

Pas