InstaBIZ

Armiqësitë e VIP-ave, ja si nisën sherretBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 04/05/16 |
root

Ja disa nga sherret më të paharruara te ndodhura kohëve të fundit.

Orlando Bloom dhe Justin Bieber

Në qendër tw sherrit ishte Miranda Kerr, por historia është pak më e komplikuar se kaq. Konflikti nisi kur Justin nisi të dilte me ish gruan e Orlando Bloom, Miranda Kerr. Ndërkohë që ky i fundit, sapo kishte nisur të dilte me Selena Gomez. Duket se cfarë e ka acaruar aktorin kanë qenë fjalët e Justinit drejtuar atij për Mirandën, përpara se të largohej nga restoranti ku ndodheshin: “Ajo ishte shumë e mirë. Bëji të fala nga unë” . Ka mjaftuar kaq që këngëtari i hitit “Sorry” të merrte një grusht si përgjigje. Por ishte për Mirandën apo për Selenën e gjithë kjo? Më shumë ka të ngjarë kjo e dyta.

orlandojustin

Jennifer Lopez dhe Mariah Carey Lopez

Ish-i i Mariah Carey-t , Tommy Mottola, i kishte dhënë Lopezit disa demo që ishin menduar për një nga albumet e Mariah-s. Megjithatë Lopez ka thënë se do të ishte e lumtur ta takonte Mimin dhe të ishin shoqe duke qenë se të dyja ndajnë edhe të njëjtën eksperiencë si mama të dy binjakëve.

lopezcarey

Miley Cyrus dhe Sinead O’Connor

Kjo zënkë është le të themi e njëanshme duke qenë se e gjitha ka nisur nga këngëtarja irlandeze që shkroi një letër të hapur ku thoshte se Cyrus po trajtohet si mantenutë nga menaxherët e saj. O’Connor vazhdoi të shkruante letër pas letre pasi Cyrus vuri në diskutim shëndetin mendor të saj.

miley

Paris Hilton dhe Kim Kardashian

Hilton ka thënë se pjesa e pasme e Kimit dukej si një qese plehrash e ngjeshur me gjizë. Ka nevojë të themi më shumë?!

pariskim

Taylor Swift dhe Katy Perry

Grindjet mund të vijnë edhe në formën e një kënge. Swift shkroi një këngë titulluar : Bad Blood” për faktin që Perry nuk ia huazoi balerinët e saj. Pas komenteve negative të bëra publike nga Sëift, Perry bëri një goditje në Twitter ku shkruante “Kujdes nga ujku i veshur me lëkurë deleje” që dukej se i kushtohej Taylor. Vajzat janë akoma me “kthetrat” jashtë.

swiftperry

Christina Aguilera dhe Lady Gaga

Gjatë qarkullimit të albumit të saj Bionic në 2010-ën, Aguilera ia adresoi faturën e dështimit Lady Gagës e cila po ecte si një raketë në majë të klasifikimeve ndërkohë që Christina ishte shumë më poshtë. Megjithatë, ato gradualisht u pajtuan dhe regjistruan bashkë një këngë, remixin e “So What U Want” të Lady Gagës, transmeton intv.

christina-aguilera-lady-gaga

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas