-Jetë dhe Stil

Armina i bën reklamë ushqimit, shoqet çantës së saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:22 - 07/11/15 |
root

imageimage

Modelja Armina Mevlani njihet për jetën e saj vanitoze. Por edhe kur ajo nuk do ta vë në dukje këtë gjë ia kujtojnë njerëzit që e rrethojnë. Ja tek e shohim teksa i bën reklamë ushqimit bio, madje iu thotë të gjithëve të ushqehen shëndetshëm, por mikeshat e saj e shpërqëndrojnë duke i bërë komplimenta për çantën YSL, madje duke i kërkuar që Armina t’ia bëj dhuratë. Pak vështirë që Armina ta falë atë çantë, pasi në shumë foto e kemi parë pikërisht me këtë aksesor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas