InstaBIZ

Albin Kurti uron Vitin e Ri së bashku me familjen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 31/12/21 |
Opi Nion

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka zgjedhur një foto familjare për të përcjellë urimet e Vitit të Ri, në rrjetin e tij social Facebook. “Me gjyshen dhe gjyshin, nga Lea, Rita dhe unë: Gëzuar 2022”, shkruan Kurti në foton ku shihet me vajzën, bashkëshorten dhe dy prindërit.

Më herët edhe Presidentja Vjosa Osmani kishte ndarë një foto familjare, karahas urimeve zyrtare që kishte bërë secili./Opinion.al

Pas