Aktualitet

Alarm për bombë në Londër, evakuohen pasagjerët e terminalit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 14/11/15 |
b.f

LONDER- Alarm për bombë në Londër, evakuohen pasagjerët e terminalit Gatwick North Terminal. Lajmi është raportuar nga Daily Mail. Policia ka arrestuar një person që mbante granatë në çantë.

Mari Reynolds pasagjer që ndodhet në vendngjarje shkruan në llogarinë e tij në Twitter se “terminali vazhdon të jetë i bllokuar dhe kryhen kontrolle të rrepta”.

 

dejli

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas