InstaBIZ

Aktorët pëlqeheshin reciprokisht, nuk ja thanë kurrë njëri-tjetrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 17/05/19 |
xhu lia

Disa muaj më parë e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres aktorja e njohur Sandra Bullock pranoi se ka patur shumë tërheqje ndaj aktorit Keanu Reeves në kohën kur kanë aktruar  së bashku në filmin “Speed”.

Gjithashtu aktorja theksoi asokohe që nuk ja kishte shprehur kurrë Reeves këtë pëlqim.

Mbrëmjen që  lamë pas ka qenë aktori Reeves i ftuar tek emisioni i Ellen dhe pasi moderatorja u shpreh për këtë pëlqim të Bullock, Reeves pranoi të njëjtën gjë.

 Keanu Reeves: “As ajo nuk e dinte që edhe unë e pëlqeja atë!”

Ellen Degeneres: “Nuk më besohet që ju të dy e keni pëlqyer njëri-tjetrin dhe kishit frikë!”

Keanu Reeves: “Ne po punonim!”

Ellen Degeneres: “Po ka edhe njerëz të tjerë që punojnë. Nuk ke pasur ti ndonjë romancë me dikë që ke bërë një film?”

Keanu Reeves: “Hmmmm”

Ellen Degeneres: “Më duket si po!”

Dyshja e njohur kanë luajtur bashkë në dy filma “Speed” në vitin 1994 dhe “Speed 2” në 1997-n, dhe ndonëse u përfol për një film të tretë së fundi, nuk duket se do të ndodhë./Opinion.al/

 

 

 

Pas