Kronikë

Aksidenti në rrugën Lezhë-Shkodër, humb jetën infermierja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 07/05/21 |
Opi Nion

Ka humbur jetën në spitalin e Traumës në Tiranë njëra nga të aksidentuarat ditën e sotme në rrugën Lezhë-Shkodër pranë kryqëzimit të Kakarriqi

Sipas informacioneve, viktima është identifikuar si Marjeta Gjergji, infermiere e maternitetit te Lezhës.

Po ashtu të plagosur janë edhe bashkëshorti i saj, fëmija i mitur, si dhe vjehrra. Policia është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit ku u përfshinë tre automjete./ Opinion.al

Pas