Kronikë

Aksident në Tiranë, plagoset 50-vjeçarja dhe drejtuesi i motoritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:24 - 26/07/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar  mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia informon se aksidenti ka ndodhur në zonën e Institutitm, ku 22 vjeçari V.D., duke drejtuar motorin ka përplasur një 50-vjeçare.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motorit dhe shtetasja M. Gj, dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas