Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplas kalimtarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:30 - 02/07/20 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur një person teksa ishte duke kaluar rrugën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës, ku mjeti me drejtues shtetasin E.Z. përplasi këmbësorin H.B. i cili është dërguar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit të përfshirë në aksident është shoqëruar në komisariat dhe po pyetet rreth rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas