Aktualitet

Aksident në Tiranë, 26-vjeçarja humb kontrollin e makinës dhe përplas 2 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 07/11/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Paraprakisht është bërë e ditur se në rrugën Hoxha Tahsim, një automjet me drejtuese shtetasen Xh.N., 26 vjeçe, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë, 26-vjeçarja ka aksidentuar dhe ka lënë të dëmtuar një çiklist dhe një këmbësor. Mësohet se dy personat e lënduar, identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur, po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas