Kronikë

Aksident në rrugën Peqin-Rrogozhinë, humb jetën një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 21/09/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Peqin-Rrogozhinë pranë fshatit Karinë.

Dy automjete janë përplasur mes tyre, një mjet Volkswagen dhe një Benz. Nga aksidenti ka humbur jetën shoferi i automjetit Benz.

Ndërsa janë plagosur edhe dy pasagjerët e këtij mjeti të cilët janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Pas