Kronikë

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:10 - 15/11/19 |
el ida

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 18:45 në autostradën Rreshen-Kukës, në fshatin Gëziq të Mirditës.

Policia bën me dije se një kamionçinë që drejtohej nga 41-vjeçari E.B. ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Aktualisht grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e viktimës ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat./Opinion.al

 

Pas