Aktualitet

Aksident në Nikël, 21-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe godet shtyllënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 25/07/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Nikël, ku një 21-vjeçar duke drejtuar një automjet ka humbur kontrollin dhe ka goditur një shtyllë të tensionit elektrik.

Sipas policisë, 21-vjeçari me inicialet M.Q., është lënduar lehtë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Rreth orës 22:30, në Nikël, shtetasi M. Q., 21 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka goditur një shtyllë të tensionit elektrik.

Për pasojë është lënduar lehtë 21-vjeçari, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas