Kronikë

Aksident në Lezhë, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 20/04/21 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur sot në një aksident të ndodhur në Lezhë.

Mësohet se një mjet “Range Rover” është përplasur me një automjet tip “Peugot”.

Të plagosurit janë një djalë dhe një vajzë pasagjerë të mjetit “Peugot”. Ata janë transportuar në spital dhe ndodhen në gjendje të rëndë.

Pas