Kronikë

Aksident në Korçë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 12/09/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Ersekë.

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person. Mësohet se i plagosuri ka qenë duke drejtuar një motor, por ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i motorit ndodhet në gjendje të rëndë dhe është dërguar menjëherë në spital. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve./ Opinion.al

Pas