Kronikë

Aksident në Fushë Kuqe, humb jetën një i miturBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:21 - 24/01/23 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Kurbin.

Mësohet se janë përplasur dy makina në kryqëzimin e Fushë-Kuqes, ku për pasojë ka humbur jetën një i mitur 2 vjeç.

Po ashtu, nga përplasja e dy automjeteve kanë mbetur të plagosur dhe dy persona të tjerë.

Sipas informacioneve, familja e viktimës janë nga qyteti i Milotit. Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Pas