Kronikë

Aksident në bypassin Fier-Levan, plagosen nënë e bijë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 21/08/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur në bypassin Fier-Levan, ku dy automjete janë përplasur. Sipas informacioneve paraprake, njëra prej makinave ka goditur tjetrën nga pas dhe të dyja  kanë dalë nga rruga duke përfunduar në kanal. Mësohet se 3 gra janë plagosur, mes të cilëve një grua dhe vajza e saj që janë dërguar në spital./Opinion.al

Pas