Kronikë

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën pasagjerja 60-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 28/04/21 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Bëhet me dije se ka humbur jetën një 60-vjeçare e identifikuar me iniciale SH.Ç.

Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 13:10, në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete me drejtues shtetasit M. K. Dhe Sh. P.

Teksa drejtuesit e mjetve janë shoqëruar për në polici, grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë ngjarjes./Opinion.al

Pas