Kronikë

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, furgoni i mallrave përplaset me veturën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 08/04/18 |
b.f

Një aksident ka ndodhur të dielën në darkë në Maminas, në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një makinë tip ‘Opel’ është përplasur me një furgon mallrash, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për shkaqet dhe motivet e aksidentit.

Pas