Kronikë

Aksident në aksin rrugor Elbasan – Metalurgjik, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 04/09/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotëm në aksin rrugor Elbasan – Metalurgjik.

Sipas informacioneve të para nga ky aksident është raportuar për një person të plagosur pork a marrë dëmtime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet gjithashtu se në vendin e ngjarjes ka shkuar policia ku një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Ndërkohë që autoritetet ende nuk kanë dhënë një shpjeegim zyrtar mbi ngjarjen./Opinion.al

Pas