Kronikë

Aksident në afërsi të Malësisë së Madhe, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 24/12/21 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën si pasojë i një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të premteje pranë Malësisë së Madhe.

Sipas “Abc”, viktima e këtij aksidenti është identifikuar si J.Reka. Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas