Kronikë

Aksident me vdekje në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:11 - 20/06/20 |
el ida

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Shkodër, në fshatin Hot i Ri.

Sipas burimeve mediatike, në aksident janë përfshirë një mjet Benz dhe një motorr.

Për pasojë, ka gjetur vdekjen një shtetas rreth 30 vjeç, për momentin i paidentifikuar./Opinion.al

Pas