Emisionet

Video Opinion/ Fëmijet e diktaturës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 10/04/18 |
b.f

Mbrëmjen e të hënës (9 prill 2018) në emisionin ‘Opinion’ pati dy intervista ekskluzive me dy ish të përndjekur të cilët kanë vuajtur dënimin në kampin e Tepelenës.

Në emisionin dossier për “Fëmijët e diktaturës” u transmetuan dëshmitë  dhe vuajtjet që kanë kaluar në kohën e diktaturës të dënuarit në Kampin e Tepelenës.

Të ftuar në emision ishin: Sokol Mirakaj dhe Fatbardha Saraçi.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë  Opinion.

Pas