InstaBIZ

U përfol për lidhjen me MC Kreshën, këngëtarja shqiptare flet për martesën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:18 - 12/01/19 |
el ida

Në dhjetor të vitit të kaluar këngëtarja e njohur shqiptare u përfol për lidhjen me MC Kreshën.

Burime për “iconstyle.al” zbuluan lidhjen mbi 2-vjeçare të Evi Reçit me reperin nga Kosova, të cilën dyshja e mban të fshehtë.

Pavarësisht se këngëtarja mohoi ekzistencën e kësaj lidhjeje, detajet dhe burimi pranë çiftit tregoi të kundërtën.

E ftuar në emisionin ‘Pop Culture’ këtë të shtunë, Evi u pyet për martesën. Ajo tregoi se bezdiset shpesh nga komshinjtë me pyetjen se kur do të kurorëzojë dashurinë e saj, por nuk u shpreh nëse është apo jo në një lidhje.

“Ka akoma kohë për t’u martuar”, tha ajo.

Dhe me kaq e mbyll pjesë për anën e saj sentimentale!

Pas