Kombëtarja e Shqipërisë në futboll është duke zhvilluar stërvitje në Austri, para fillimit të fazës finale pë...
PD akuzoi sot ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri si të kapur në një tjetër aferë kriminale. Sipas Enkelejd Alibe...
Në kulmin e debatit mes kreut të bashkisë së Kavajës dhe opozitës, ish­kryeministri Sali Berisha publikon sot den...
Për këtë divorc po flet mbarë bota. Çifti i njohur i aktorëve, Amber Heard dhe Johnny Depp, po ndahen. Por jo vet...
Paradite relaksi për Kombëtaren Kuqezi. Pas 6 ditë stërvitjesh intensive me nga dy seanca në ditë ku ngarkesa ësh...
Një vajzë, e arrestuar për shkak se e ngiste makinën në mënyrë të shkujdesur, po çmend internetin falë fotos s...
Pak ditë para fillimit të Europianit është publikuar në kanalin “Youtube” edhe videoklipi që do të çelë tur...
Edhe pse politika është një profesion që s’ka lidhje me botën rozë dhe atë të showbiz-it, ka disa personazhe t...
Një fjalim nga zëdhënësit të Shtetit Islam, i ashtu quajturi Shejhu dhe Muxhahidi Ebu Muhamed el-Adnani esh-Shami, ...
Luca Dotto, i lindur në vitin 1990, është një notar venecian, i specializuar në distancat e shkurtra të stilit të...
Dueti spanjoll pop Los del Río e publikoi hitin në vitin 1994. Që nga ajo kohë, ritmi dhe lëvizjet e kërcimit embl...
Prokuroria e Korçës kërkon dënimin total me 24.6 vjet burgim për 5 prej organizatorëve kryesorë të skemës masht...
Filter
Filter
show all (12)
Aktualitet (12)

 

Për këtë divorc po flet mbarë bota. Çifti i njohur i aktorëve, Amber Heard dhe Johnny Depp, po ndahen. Por jo vet...
Një vajzë, e arrestuar për shkak se e ngiste makinën në mënyrë të shkujdesur, po çmend internetin falë fotos s...
Edhe pse politika është një profesion që s’ka lidhje me botën rozë dhe atë të showbiz-it, ka disa personazhe t...
Dueti spanjoll pop Los del Río e publikoi hitin në vitin 1994. Që nga ajo kohë, ritmi dhe lëvizjet e kërcimit embl...
Duke qenë të përkushtuar pas muzikës, ata ende nuk kanë vendosur se kujt do t’ia falin zemrën. Të njohur për t...
Këngëtari i hitit ‘Ajo’, Bruno, duket se e ka gjetur dashurinë e zëmrës. Bëhet fjalë pikërisht për modelen ...
Dr. Irena Savo Vera tashmë ka ardhur dhe secili prej nesh pret të shijojë avantazhet që ajo na sjell. Megjithatë, d...
Kantautori Kastro Zizo ka vendosur të mos lë pjesë të trupit pa bërë tatuazh. Këtë herë ka shtuar një bulkth g...
Top Awards ka shpallur nominimet për të gjitha kategoritë. Ky eveniment që synon të jetë nga më të mëdhenjtë n...
Robert Berisha  ka qenë ai i cili në media ka treguar shpesh se përse nuk po poston fotografi me Norën, pse nuk e f...
Filter
Filter
show all (100)
Jetë dhe Stil (100)
InstaBIZ (100)
Shëndeti (100)