Opinion – Faqja Zyrtare – “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema.

Ne sistemin e drejtësisë keni hasur me shpesh korrupsion përmes:opinion gulfopinion gulf

Editorial

Aktualitet, Editorial, Kryesore, Te Fundit

Gjithologu Rama!

Nga Dritan LACI Shoku Enver ishte i njohur si gjitholog. Edhe pse shqiptarëve u ishte tharë edhe gjethja e fundit … 0


Ne sistemin e drejtësisë keni hasur me shpesh korrupsion përmes:Aktualitet

Aktualitet, Te Fundit

E Fundit/ Prokurorët zbarkojnë në TV Klan

Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë zbarkuar në Televizionin Klan për të marrë regjistrimet audio, në lidhje me skandalin për … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Gruaja i thotë se do ta çojë audion e ngacmimit seksual te gazetarja, gjykatësi e kërcënon: Bashkë ndahemi me plumba!

Në momentin kur gruaja i thotë gjyqtarit Guximtar Baçi se e ka rregjistruar teksa i kërkon favore seksuale dhe se … 0
-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

VIDEO/ Rama sherr me analistët në Kosovë: Nuk jam as tradhtar, as hero

Kryeministri, Edi Rama ka pasur një debat të fortë me analistët në Kosovë në emisionin e Baton Haxhiut “Zona e … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Video-Opinion/ Marku: Gjyqtar i poshtër dhe budalla

Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare. Bëhet fjalë për një … 0
-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

U regjistrua duke kërkuar favor seksual, Guximtar Boçi e mësoi lajmin në dasmën e vajzës 

Kryetari i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi e ka mësuar lajmin e skandalit në një ditë të shënuar, teksa po festonte me shokët dhe miqtë e gjykatës, pasi në fundjavë do të martonte vajzën së madhe. Guximtar Boçi është 53­vjeç, babai i dy vajzave, ndërsa në krye të Gjykatës së Gjirokastrës kishte tre vite që ishte emëruar. Guximtar Boçi ka qenë gjyqtar pranë kësaj gjykate prej më shumë se 20 vitesh. Prokuroria për Krime të Renda regjistroi në mbrëmje procedimin penal për veprën penale “korrupsioni pasiv i gjyqtareve…” dhe po kryen veprimet e nevojshme proceduriale. Emisioni investigativ “Stop” ka denoncuar aferën seksuale ku është përfshirë kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi.0
-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Aksidenti fatal/ Makinat përplasen kokë më kokë, vdes i riu

Një i ri ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në Krumë të Hasit, ndërsa tre të tjerë … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

“Gjyqtari Guximtar Boçi i kërkoi favor seksual edhe psikologes së Gjykatës”

Drejtuesi i emisionit “Stop” Saimir Kodra gjatë emisionit “Opinion” ka bërë publike të tjera detaje nga afera seksuale e gjyqtarit … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Video-Opinion/ Daci: Rasti është një shkelje e pastër penale

Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare. Bëhet fjalë për një … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Favoret seksuale/ “Kush është gruaja që regjistroi gjyqtarin Boçi”

Gazetari Saimir Kodra ka treguar sot në emisionin “Opinion” peripecitë që ka hequr gruaja së cilës kreu i Gjykatës së … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Video-Opinion/ Marku: Nga pamjet duket se është një rast i pastër korrupsioni

Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare. Bëhet fjalë për një … 0
-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Tension në Opinion/ Kodra i thotë Eni Çobanit: Prezenca jote përballë meje më acaron

Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare. Bëhet fjalë për një … 0

demoInstaBIZ

InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Zbulohet letra shokuese që Michael Jackson ia dërgonte 12-vjeçares

Një tjetër femër, e cila pretendon se është abuzuar nga Michel Jackson kur ajo ishte vetëm 12-vjeçe dhe më pas …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Shikoni si kujdeset Ermal Fejzullahu për vajzën e Nora Istrefit

Vajza e çiftit super të famshëm Nora Isrefi dhe Robert Berisha padyshim që ka marrë vëmendje mjaft të madhe mediatike …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Policia “harron” të heq emrin e tij, Stresi shoqërohet sërish në polici

Duket se reperi Stresi dhe drejtësia në vend kanë një marrëdhënie që s’ka për të marrë fund ndonjëherë. Pak minuta …
InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Presidenti Nishani dekoron mamanë e Armina Mevlanit me titullin “Mjeshtër i Madh”

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar me titullin “Mjeshtër i Madh”, Mimoza Mevlanin, mamanë e blogeres Armina Mevlani që është e …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Habit DJ Sardi: “Femrat në klube më kapin nga b*thët”

DJ Sardi ka qenë i ftuar në një emision radiofonik ku ndër të tjera ka treguar edhe për “të mirat” …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Marsela Çibukaj nuk di të ndalet… Pas Samantës tani sulmon Era Istrefin

Mbrëmjen e të mërkurës, këngëtaren Marsela Çibukaj e kapi me një frymëzim për të shprehur ato që shumë nuk guxojnë …
InstaBIZ, Te Fundit

Foto +18/ Pornostarja shqiptare vizaton shqiponjën në gjoks

Alby Rydes është shqiptarja më e njohur në industrinë e filmave pornografikë në SHBA, e ka për zakon të tregojë …
InstaBIZ, Te Fundit

Shantazhoi për dy vjet Rudina Magjistarin, dalin 80 faqe me kërcënime dhe fyerje

Plot 80 faqe me kërcënime dhe fyerje gjatë një periudhe dy vjeçare janë regjistruar pas 8 muaj hetime që Prokuroria …
InstaBIZ, Te Fundit

Noizy dhe Ledri Vula në një këngë bashkë?

Ata janë dy prej reperave më të dëgjuar të vendit tonë. Këngët e tyre arrijnë miliona klikime dhe menjëherë pas …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Ylli Limani i mërzitur me Tunën, fshin çdo kujtim nga ajo

Këngëtarja Tuna javën e fundit është bërë objekt thashethemesh në mediat rozë. Sipas disa burimeve të ndryshme, një herë del …

Rrjete Sociale

-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto / Ronela Hajati ndryshon modelin e flokëve, bëhet si Young Zerka

Këngëtarja Ronela Hajati këto ditë ndodhet në Turqi bashkë me Young Zerkën, nga ku ka publikuar edhe disa foto. Ajo …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Shoku “tradhton” Alban Skënderaj, tregon për projektin e tij të ri muzikor

Alban Skënderaj mund të themi se është një prej emrave më të dashur të skenës së muzikës që prej shumë …
InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Stanaj është shqiptari tjetër që performon në emisionin më të ndjekur në Amerikë

Ashtu siç dhe ishte njoftuar disa ditë më parë, Albert Stanaj është shqiptari i radhës pas Rita Orës, Dua Lipës …
InstaBIZ, Te Fundit

Kjo është sakrifica që Ledri Vula ka bërë për familjen e tij

Reperi Ledri Vula ka qenë i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova nuk dhe ka folur për lidhjen që …
-Rrjete Sociale, InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Samanta shpërthen ndaj Marsela Çibukajt: “Bë ndonjë gjë më me vlerë…”

Këngëtarja Marsela Çibukajt mbrëmjen e djeshme ka reaguar përmes një statusi në profilin e saj në Facebook në të cilin …
InstaBIZ

Dafina Zeqiri gati për tregun botëror

Dafina ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm në Shqipëri, por këngëtarja duket se po përgatitet të futet fuqishëm në tregun …
InstaBIZ

Fotot erotike të Rovena Stefës do t’ju lënë me gojën hapur

Këngëtarja Rovena Stefa u vu në qendër të vëmendjes në fillim të këtij viti për fotografitë erotike të publikuara. Së …
InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Përlotet aktorja Hajrie Rondo: Si luftova me sëmundjen, shiheni jetën me ngjyra

Pas betejës me sëmundjen e rëndë, aktorja Hajrie Rondo u rikthye në skenën e teatrit, me dramën shqipe “Tre Dhëndurët”. …
InstaBIZ

Dalin rezultatet e analizave të drogës të aktorit Brad Pitt

Aktori i njohur Brad Pitt është përballuar me disa akuza javëve të fundit, për dhunë fizike ngaj fëmijëve të vetë. …
InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Bjordi Mezini rrëfen eksperiencën e tij me një prostitutë

Bjordi Mezini ka qenë i ftuar në emisionin Gossip Tv dhe i intervistuar nga gazetari Kelvi Kadilli ka rrëfyer ndër …

Bota

Bota, Te Fundit

Skenarë lufte/ NATO rrethon Rusinë. Qindra trupa drejt vendeve baltike

Përshkallëzimi i manovrave ushtarake nga ana e Rusisë ka detyruar Perëndimin të tregojë forcën e të ndërmarrë një fushatë stërvitore … 0
Bota, Te Fundit

Rritet me 0.5% ekonomia e Britanisë së Madhe për herë të parë pas BREXIT

Për herë të parë që pas votimit me referendum për daljen e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Evropian, ekonomia e … 0
Bota, Te Fundit

Foto/ Arrestohet vajza afgane e kopertinës së “National Geographic”

Sharbat Gula, gruaja që “fshihet” pas një prej fotografive më të njohura, mund të dënohet me disa vite burg. Vajza … 0
Bota, Te Fundit

Tërmeti në Itali/ Kryebashkiaku: Situatë apokaliptike, vendi ynë ka marrë fund

Dy tërmete të fuqishme kanë goditur sot Italinë qendrore. Më i fuqishmi ka qenë ai i shkallës 5.9. Rihter me … 0
Bota, Te Fundit

Italia tronditet nga një tërmet tjetër më i fortë se i pari

Një tjetër tërmet ka tronditur Italianë, shumë më i fortë se i pari. Tërmeti 6.2 ballesh te grades Rihter ka … 0
Bota, Te Fundit

Nuk i lejoi pushimet/ Burri vret gruan dhe i ndan trupin në tetë pjesë

Një ekspert kompjuterësh vrau bashkëshorten e tij dhe u ndau trupin e saj në pjesë sepse nuk e lejoi që … 0
Bota, Te Fundit

Tërmeti godet Italinë Qendrore. Ja zonat ku u ndje tronditja

Një tërmet i fortë me magnitudë 5.4 i shkallës Rihter, ka goditur Italinë qendrore, me epiqendër në provincën e Macerata, … 0
Aktualitet, Bota, Te Fundit

Arrestohet shqiptarja, drejt Mançesterit me letra italiane të falsifikuara

Një grua 42-vjeçe shqiptare është arrestuar nga policia kufitare në aeroportin e Katanias. Irsa H. do udhëtonte drejt Mançesterit me … 0
Bota, Te Fundit

Rikthehet në publik Monika Lewinski: “Rrash në dashuri duke shkatërruar jetën time”

Monica Lewinsky rikujtoi dje gjatë një programi televiziv në Australi sesi ra në dashuri me presidentin Bill Clinton. Ajo ka … 0
Bota

Foto/ 4-vjeçarja sakatohet për vdekje nga qeni i vet

Një 4-vjeçare është kafshuar për vdekje nga qeni i saj i ri. Kiyana McNeal u sulmua nga qeni i tipit … 0

Vënde për tu parë

Fotogaleri/ Ngjyrat e Voskopojës

0

Video/ Gjendet nën tokë një meteor gjigant

0

FOTOT/ 10 parqet më magjepsëse

0
« Kthehu Rifresko