Etiketë: temperatura

Parashikimi i motit, i kthjellët dhe me vranësira kalimtare

Ja temperaturat për ditën e sotme

Mot i kthjellët dhe temperatura relativisht të larta. Kështu pritet të jetë kjo ditë e sotme dhe në përgjithësi këto ditë të fundit të muajit gusht. Temperaturat pritet të pësojnë ...

Moti sot dhe nesër, ja si do të jenë temperaturat në bregdet dhe zonat malore

Moti/ Rriten temperaturat

Temperatura të larta dhe mot i kthjellët. Java e re do të rezervojë mot të mirë dhe temperatura të larta. Sipas sinoptikanëve temperaturat e larta do të arrijnë në 35 ...

Moti sot, kthjellime dhe vranësira

Moti sot, kthjellime dhe vranësira

Gjatë ditës së mërkurë, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të pjesshme. Vranësirat do të dominojnë në mesditë në zonat malore. Era do të jetë ...

Faqe 15 nga 15 1 14 15