Etiketë: sknderbeu

Futet ambulanca në fushë, ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit degjeneron në sherre

Skënderbeu turpëron Partizanin

Ndeshja e parë e këtij sezoni të ri të Superligës e luajtur në Korçë ndërmjet Skënderbeut dhe Partizanit ka përfunduar me rezultatin 1-0. Një 90-t minutësh shumë i dyluftuar ku ...