Etiketë: qellohet

Qëllohet me 11 plumba reperi i njohur

Qëllohet me 11 plumba reperi i njohur

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar drejt reperit 50 Cent dhe 6ix9ine, ndërsa po xhironin një videoklip. Nga incidenti nuk ka pasur asnjë të lënduar. Policia gjeti në sheshxhirim në Greenpoint, ...