Etiketë: Prishtine

Nis votimi në Prishtinë

Nis votimi në Prishtinë

endrat e votimit në Prishtinë tanimë kanë hapur dyert. Nga ora 07:00 deri në ora 19:00, qytetarët e Kosovës me të drejtë vote, do të kenë mundësi për të votuar ...

Foto-video/ Zjarr i madh në Prishtinë

Foto-video/ Zjarr i madh në Prishtinë

Një zjarr me përmasa të mëdha ka shpërthyer në lagjen Dardania në Prishtinë. Gazeta Express thotë se ende nuk dihet saktë lokacioni. Zyrtarë të policisë së Kosovës kanë thënë për Express ...

Të shtëna me armë në Uashington, tre të vdekur dhe një i plagosur

Sherr dhe vrasje në Prishtinë

Një vrasje ka ndodhur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Policia ka konfirmuar përmes një njoftimi për mediat se rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një vrasje në kryeqytet. ...

Faqe 4 nga 4 1 3 4