Etiketë: pasoja

Opinion/ Çfarë pasojash sjell izolimi?

Mbrëmjen e 22 Prillit në programin "Opinion" u diskutua për riatdhesimet, emergjencën shëndetësore, dhe pasojat që sjell izolimi. Në lidhje direkte në Skype ishte ministrja, Belinda Balluku, kreu i shtetit, ...