Etiketë: mengjes

Ja si nis mëngjesi i Jonida Maliqit

Ja si nis mëngjesi i Jonida Maliqit

Përveçse një këngëtare e njohur, tashmë Jonida Maliqi zë edhe vendin e një prej femrameve më fashioniste dhe me shumë stil në showbizin shqiptar. Gjatë këtij mëngjesi vjeshte ajo ka publikuar një ...

Faqe 2 nga 3 1 2 3