Etiketë: kunata

Video/ Vajzat kapen për flokësh dhe zhveshin njëra-tjetrën në rrugë

Dy kunata rrihen keq në Lushnje

Një 35 vjeçare është arrestuar nga Policia e Lushnjës, pasi ka goditur me dru në kokë motrën e të fejuarit, një ngjarje kjo e paprecedentë. Burime zyrtare nga policia e ...