Etiketë: Kim

Video/Viol Xhafaj si Kim Kardashian?

Video/Viol Xhafaj si Kim Kardashian?

Çdo vajzë ka sekretet e saj të bukurisë, e sidomos bukuroshet e ekranit janë gjithmonë në kërkim të një imazhi të këndshëm dhe të qëndrueshëm. Gazetarja dhe folësja e ABC News Viol Xhafaj, është padyshim një nga vajzat që bie në sy për portretin ...

Faqe 10 nga 10 1 9 10