Etiketë: horoskopi

Horoskopi, 23 Maj 2016

Horoskopi, 29 Gusht 2016

Dashi Gjatë kësaj dite është mirë që ju të dashuruarit ti vini një objektiv vetes tuaj dhe ta ndiqni atë. Aktualisht sinqeriteti dhe përulësia do të jenë virtytet më të ...

Horoskopi, 23 Maj 2016

Horoskopi, 29 Gusht 2016

Dashi Gjatë kësaj dite është mirë që ju të dashuruarit ti vini një objektiv vetes tuaj dhe ta ndiqni atë. Aktualisht sinqeriteti dhe përulësia do të jenë virtytet më të ...

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi, 28 gusht

Dashi Sot do të merrni telefonata nga persona me të cilët nuk keni folur prej kohësh, kujdes se mos bini pre e ndonjë kurthi. Demi Bëjini gjërat më të bukura. ...

Horoskopi, 14 Dhjetor 2015

Horoskopi, 27 gusht

Dashi Do të tërhiqeni shumë nga një njohje e re pasi do t'ju bëjnë shumë komplimenta. Demi Sot do të keni mundësi njohjesh të reja. Jini vetvetja. Binjakët Do të ...

Horoskopi 11 janar, Paolo Fox

Horoskopi, 5 shtator

Dashi Sot do të shoqëroheni me persona të rinj, bashkëpunues të besuar, , të cilët do t’ju ndihmojnë të realizoni atë ç'ka dëshironi prej kohësh. Demi Surprizë e papritur: një ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 25 Gusht 2016

Dashi Do t’iu duhet të merreni me punë të rënda, të cilat duhet t’i përfundoni. Mos u dëshpëroni pasi shumë shpejt do të merrni dhe frute nga pikëpamja ekonomike. Sa ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 24 Gusht 2016

DASHI Kjo ditë do ju dhurojë shumë emocione pozitive. Në mëngjes do arrini të përfundoni me sukses një çështje të rëndësishme financiare, gjë që do ju bëjë të ndiheni shumë ...

Horoskopi, 6 Qershor 2016

Horoskopi, 23 Gusht 2016

DASHI Sot do jenë të favorizuar personat që kanë partner. Në aspektin afektiv do dini si të menaxhoni gjithçka, prandaj bëni shpenzimet që doni. DEMI Sot duhet të ndryshoni sjellje ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 22 Gusht 2016

Dashi Mund të mbeteni të befasuar nga sjella e çuditshme e një personi që e keni shumë afër. Por para se të arrini në përfundime të nxituara, do ishte më ...

Horoskopi, e diele 20 Mars

Horoskopi 21 Gusht 2016

Dashi Yjet do t’ju krijojnë ambientin e përshtatshëm për të përjetuar emocione të bukura në dashuri. Do të jeni pasionantë dhe të ngrohtë. Beqarët do të kalojnë momente fantastike pranë ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 19 Gusht 2016

Dashi Dita juaj do të jetë disi e komplikuar. Mundohuni të ruani përqendrimin sepse nëse i bëni gjërat në mënyrë sipërfaqësore rrezikoni të ëni ndonjë gabim. Përsa i përket situatës ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 18 Gusht

Dashi Do jeni me shume xheloze nga me pare ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift nuk ka për te qene aspak e qëndrueshme. Mund te debatoni edhe për gjera ...

Horoskopi, 30 Maj 2016

Horoskopi, 17 Gusht 2016

Dashi Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël nga partneri/ja, aspak të rëndësishme, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Nëse mendoni se besimi juaj është tradhtuar, ...

Horoskopi, 13 gusht 2016

Horoskopi, 13 gusht 2016

Dashi Është koha e duhur për t’u fokusuar i/e tëri/a te marrëdhënia juaj në çift dhe për të kaluar kohë me partnerin/en tuaj. Beqarët edhe pse do kenë takime të ...

Horoskopi, 13 gusht 2016

Horoskopi, 13 gusht 2016

Dashi Është koha e duhur për t’u fokusuar i/e tëri/a te marrëdhënia juaj në çift dhe për të kaluar kohë me partnerin/en tuaj. Beqarët edhe pse do kenë takime të ...

Horoskopi 26 Dhjetor 2015

Horoskopi, 12 gusht

Dashi Emocione të reja do t’ju ndodhin. Sot ju këshillohet të bëni vetëm gjërat e domosdoshme dhe urgjente. Demi Mos e refuzoni një ofertë joshëse pune, sepse më vonë mund ...

Horoskopi, 11 gusht 2016

Horoskopi, 11 gusht 2016

Dashi Flisni dhe me të tjerët. Nuk është momenti për të mbajtur sekrete ndaj partnerit/es. Mund ta lëndonit me këtë veprim. Beqarët do realizojnë shumë takime nga të cilat do ...

Horoskopi 26 Dhjetor 2015

Horoskopi, 10 gusht

Dashi Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Demi Sakrificat keni bërë do t’ju kthehen. Do të sqaroheni me dikë ...

Horoskopi 26 Dhjetor 2015

Horoskopi, 10 gusht

Dashi Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Demi Sakrificat keni bërë do t’ju kthehen. Do të sqaroheni me dikë ...

Faqe 47 nga 48 1 46 47 48