Etiketë: del ne shitje

Del në shitje Samsung Galaxy S8

Del në shitje Samsung Galaxy S8

Nëse keni pritur me padurim daljen në treg të Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, atëherë pritja juaj shumë shpejt do të marrë fund. Gjiganti koreanojugor i teknologjisë, Samsung, ka ...