Etiketë: 29 Dhjetor 2017

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi, 29 Dhjetor 2017

Dashi Do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesantë që do iu joshin. Në mbrëmje do merrni një surprizë. Beqarët do kenë ...