Etiketë: 2019

Horoskopi, e enjte, 29 nëntor 2019, zbuloni shenjën me fat për sot

Horoskopi, 24 dhjetor 2019

Dashi Parashikohet një ditë mjaft e ngjeshur në punë, ndaj përgatituni për tu përballur me të papritura të vogla. Në çësjtket e dashurisë tregohuni më të qetë. Demi Po afron ...

Horoskopi, e enjte, 29 nëntor 2019, zbuloni shenjën me fat për sot

Horoskopi, 25 shtator 2019

Dashi Disa prej kolegëve tuaj mund të përballen me një problem gjatë kësaj të mërkure, por emri juaj do të përmendet vazhdimisht si personi i duhur për ta zgjidhur atë. ...

Horoskopi, 2 qershor 2019

Horoskopi, 3 qershor 2019

Dashi Nëse e nisni mëngjesin me një ego të shëndetshme, do të gëzoni një ditë plot me veprime dhe gjëra interesante, argëtuese për të bërë. Kjo nuk është një nga ...

Ja ç’kanë parashikuar yjet për ju sot

Horoskopi për sot, 4 maj 2019

DASHI Mos u përpiqni të përfundoni gjithçka gjatë ditës së sotme. Do të jetë një ditë e ngarkuar me punë dhe rekomandohet të kërkoni ndihmë për të përfunduar më shpejt. ...

Horoskopi/ Si do të jetë dita juaj sot, mësoni çfarë thonë shenjat

Horoskopi, 3 maj 2019

Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në ...

Faqe 1 nga 2 1 2