Etiketë: 19 maj

Flet meteorologia, përse po bën kaq nxehtë në shtator

Moti për ditën e sotme, 20 maj 2019

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash dominojnë deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura, vranësirat paraqiten në ultësirën perëndimore. Mesdita sjell zhvillim të vranësirave, të cilat herë pas here ...