Rusi 2018, Sport

Nuk kanë fund surprizat në këtë Botëror, Koracia barazon ndaj Anglisë

Kroacia ka arritur të kthehet në lojë në pjesën e dytë, duke e barazuar rezultatin kundër Anglisë.

Kroatët dominuan me posedimin e topit, ndërkohë që anglezët mbroheshin.

Dhe pas një aksioni, Sime Vrsaljko harkoi në zonë, ndërsa Ivan Perisic shënoi me kokë (68′).

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko