Rusi 2018

Nuk kanë fund surprizat në këtë Botëror, Koracia barazon ndaj Anglisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 11/07/18 |
b.f

Kroacia ka arritur të kthehet në lojë në pjesën e dytë, duke e barazuar rezultatin kundër Anglisë.

Kroatët dominuan me posedimin e topit, ndërkohë që anglezët mbroheshin.

Dhe pas një aksioni, Sime Vrsaljko harkoi në zonë, ndërsa Ivan Perisic shënoi me kokë (68′).

Pas