InstaBIZ

Laura Nezha pjesë e “Dance With Me”


               Publikuar në : 02:15 - 12/08/16 |
root

Këngëtarja dhe aktorja Laura Nezha, do të jetë një tjetër konkurrente e spektaklit të vallëzimit “Dance with Me”. Burime të Opinion.al bëjnë të ditur se biondja seksi do të jetë pjesë e kastit të edicionit të tretë të spektaklit të vallëzimit.

Ajo ka publikuar rreth një vit më parë këngën e saj “Luv that”, por publiku i kujton me shumë dashuri baladën ” Jo se di”, me të cilën Laura ka konkurruar në Kënga Magjike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas