Sport – Faqe 3 – Opinion – Faqja Zyrtare

Gooooool, shënon Kosova

Kosova ka shënuar dhe ka ngushtuar diferencat përballë Islandës, në 1-2. Ka qenë Nuhiu i cili ka realizuar për kombëtaren …

Shmanget një incident në Palermo

Rreth një orë para fillimit të ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, një grup i vogël tifozësh shqiptarë kanë krijuar rrëmujë …

Plas në Shkodër/ Tifozët në kor: Serbi Serbi të …

Kosova luan sonte me Islandën në ndeshjen e vlefshme për Grupin I në kuadër të kualifikimeve për botërorin ‘Rusia 2018”. Kosova …

LIVE/ Kjo është atmosfera në Palermo

Teksa Kosova do të ndeshet me Islandën në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, Shqipëria do të ndeshet po ashtu  Palermo …

« Kthehu Rifresko