InstaBIZ

Bukuroshet shqiptare largojnë vëmendjen nga Kupa e Botës me kërcimin seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:00 - 11/07/18 |
b.f

Ka vetëm pak ditë që është martuar dhe Afërdita Dreshaj dhuron disa kërcime seksi për ndjekësit e saj.

Në praninë e mikeshës së ngushtë, modeles Xhesika Berberi, Dreshaj ka kaluar disa momente të bukura në shtëpi.

Duket se dy bukuroshet e kanë lënë pas Kupën e Botës dhe kanë vendosur të kënaqen në një mënyrë tjetër.

Afërdita ka publikuar këto momente në Instastory duke treguar se këto ‘çmenduri’ të tilla, mund të bëhen vetëm me shoqen e ngushtë.

 

Pas