Aktualitet

Adoleshenjta surprizon Pacollin për ditëlindje


               Publikuar në : 07:00 - 01/09/16 |
root

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, ka festuar dje ditëlindjen e tij të 65-të. Ai ka vendosur që këtë vit jubilar, i cili njihet si “Vit i pensionimit”, ta festojë me familjën e tij të ngushtë.

Përveç urimeve të shumta që ka marrë nga miqtw e përkrahësit e tij, ai më i veçanti duket se ka qenë nga një adoleshente nga Peja. Pacolli, ka publikuar një fotografi të vajzës Artina Krasniqi nga Peja, e cila ja kishte uruar ditëlindjen në një menyrë mjaftë të veçantë.

Nga fotografia shihet se Artina është një mbështetëse e madhe e reut të AKR—së Behgjet Pacollit.

“Më lanë përshtypje fjalët dhe foton, që po e postoj, të një të reje adoleshente, Artina Krasniqi nga rrethina e Pejës të cilën e falenderoj shumë dhe i premtoj se bashkë do të ia dalim. Do të krijojmë një Kosovë dinjitoze të cilën ti Artinë e ëndërron. Faleminderit miqtë e mi të dashur”, ka shkruar Pacolli.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas