Kjo është kunata e Aurela Gaçes…

Kjo është kunata e Aurela Gaçes…

Ishte viti 2014 kur do të lindte videoklipi dhe bashkëpunimi i parë mes këngëtares Gerta Mahmutaj me Dj. John Van Ride. Ata janë njohur gjatë performancave në Crazy Calvin dhe Dj, i cili ka punuar ...

Lëngu magjik që shkrin dhjamin

Lëngu magjik që shkrin dhjamin

Ëndrra e shumë njerëzve, sidomos femrave, është që kilogramët të humbin vetvetiu, pa mund e dietë. Ja çfarë duhet të bëni: Shtoni një lugë kanellë në 250 ml ujë të vluar. E lini lëngun që të ftohet...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË