Ku po pushon Floriana Garo, fotot ekskluzive

Ku po pushon Floriana Garo, fotot ekskluzive

Moderatorja dhe autorja e ” Jo vetëm modë”, Floriana Garo po vijon pushimet në Indonezi. Pas pushimeve të Bali, ish përfaqësuesja e Shqipërisë Miss World, ndodhet në Ubud të Indonezisë,...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË